7.2-kanałowy amplituner do kina domowego | STR-DH790: obrazy
7.2-kanałowy amplituner do kina domowego | STR-DH790: obrazy
7.2-kanałowy amplituner do kina domowego | STR-DH790: obrazy
Kinowa jakość dźwięku Dolby Atmos® i DTS:X™ w domu     

Spraw, aby domowy zestaw rozrywkowy brzmiał jak w kinie dzięki amplitunerowi 7.2-kanałowemu STR-DH790. Technologia Dolby Atmos i DTS:X sprawi, że poczujesz w domu dźwięk przestrzenny takiej jakości, jaka towarzyszy filmom w kinie. Niezwykła jakość obrazu dopasowana do przejścia sygnału 4K HDR.

Logo Dolby Atmos i DTS:X
Dolby Atmos/DTS:X 

Z myślą o doskonałej jakości dźwięku przestrzennego jak w najnowszych kinach.  

Logotyp 4K High Dynamic Range
Przejście sygnału HDR 4K

Doskonała jakość obrazu z lepszymi kolorami, kontrastem i jasnością.

Logo zaawansowanej technologii D.C.A.C.
Zaawansowana technologia D.C.A.C.

Płynna automatyczna kalibracja optymalizuje i dostosowuje głośniki, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku. 

Kolejny krok w dziedzinie dźwięku przestrzennego

Dzięki technologiom Dolby Atmos i DTS:X można cieszyć się dźwiękiem przestrzennym w jakości kinowej — bogatym, realistycznym i wypełniającym całą przestrzeń. 

Logo Dolby Atmos
Technologia Dolby Atmos wciągnie Cię w akcję

Technologia Dolby Atmos zapewnia realistyczny dźwięk przestrzenny dzięki precyzyjnemu generowaniu go pod każdym kątem — nawet z góry. W rezultacie można cieszyć się bogatym dźwiękiem, który wypełnia całe pomieszczenie.

Logo DTS:X
Naturalny dźwięk w każdej konfiguracji z urządzeniem DTS:X

Technologia dekodowania DTS:X zapewnia wielowymiarowy dźwięk przestrzenny, który dostosowuje się w czasie rzeczywistym do posiadanych głośników. Obiektowe dekodowanie audio sprawia, że dźwięk jest precyzyjnie rozmieszczony przestrzennie, także nad głową.

Elastyczna konfiguracja dostosowana do Twojego domu 

Niezależnie od konfiguracji sprzętu czy pomieszczenia, w jakim jest używany, model STR-DH790 współpracuje z głośnikami, aby uzyskać doskonałą jakość dźwięku w całej przestrzeni.

Najwyższa jakość dźwięku dzięki zaawansowanemu systemowi D.C.A.C.

Jeśli używasz różnych głośników, technologia automatycznej kalibracji sprawi, że każdy z nich będzie dostarczał taką samą jakość dźwięku. Funkcja automatycznego dopasowywania fazy wyrównuje charakterystykę fazową głośników do kanału lewego i prawego głośnika przedniego, dzięki czemu wszystkie idealnie współgrają ze sobą, dostarczając jeszcze lepszą jakość muzyki.

Wyraźniejszy obraz dzięki HDR

Obsługa przejścia sygnału HDR (High Dynamic Range) pozwala na znaczną poprawę kontrastu i jasności oglądanego obrazu. Zwiększa się także liczba szczegółów w cieniach i światłach, co ożywia barwy i pozwala dostrzec jeszcze więcej detali. Obsługiwane są także najnowsze standardy HDR, takie jak HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) czy Dolby Vision™. 

Wysoki kontrast z technologią HDR
HDR
Jakość obrazu bez technologii HDR
SDR
Oszałamiająca jakość obrazu 4K
Wspaniała jakość 4K 

Jakość 4K utrzymywana jest w całej ścieżce sygnału, od źródła po ekran. Funkcja przejścia sygnału 4K umożliwia przechodzenie sygnału przez amplituner bez najmniejszego pogorszenia jakości obrazu i jest zgodna z HDCP 2.2.

Sprawniejsze nawiązywanie łączności przez Bluetooth® 

Swój odbiornik możesz połączyć z modelem STR-DH790 przez Bluetooth®, aby przesłać strumieniowo swoje ulubione utwory, a dzięki funkcji Bluetooth® Standby możesz go z łatwością włączyć przy użyciu sparowanego z nim smartfonu lub tabletu.

Inteligentna łączność Bluetooth
Doskonałe uzupełnienie systemu kina domowego  

Model STR-DH790 został zaprojektowany tak, aby stanowił doskonałe uzupełnienie systemu kina domowego. Cieńsza konstrukcja oraz duża liczba wejść i wyjść pozwalają w prosty sposób uzyskać kinowe wrażenia w domowym zaciszu.

Dane techniczne i charakterystyka

Spraw, aby domowy zestaw rozrywkowy brzmiał jak w kinie dzięki amplitunerowi 7.2-kanałowemu STR-DH790. Technologia Dolby Atmos i DTS:X sprawi, że poczujesz w domu dźwięk przestrzenny takiej jakości, jaka towarzyszy filmom w kinie. Dzięki technologi eARC możesz korzystać z najnowszych formatów dźwięku po połączeniu kablem HDMI ze zgodnym telewizorem. Niezwykła jakość obrazu dopasowana do przejścia sygnału 4K HDR.
  • Wysokiej jakości dźwięk przestrzenny dzięki technologii Dolby Atmos i DTS:X

  • 4 wejścia / 1 wyjście HDMI z przejściem sygnału 4K/60p (4:4:4), wsparcie dla HDCP 2.2 i HDR

  • Łatwe nawiązywanie łączności przez Bluetooth®

  • Kompaktowa konstrukcja mieści się w szafkach RTV

  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy