5.2-kanałowy amplituner do kina domowego | STR-DH590: obrazy
5.2-kanałowy amplituner do kina domowego | STR-DH590: obrazy
5.2-kanałowy amplituner do kina domowego | STR-DH590: obrazy
Ciesz się obrazem w jakości 4K

Wzbogać swój zestaw kina domowego o model STR-DH590 i ciesz się jeszcze wyraźniejszym obrazem. Amplituner 5.2 generuje emocjonujący dźwięk do filmów dzięki przekazywaniu sygnału 4K HDR, systemowi Dolby Vision™ i elastycznemu dźwiękowi przestrzennemu. Połącz wszystkie urządzenia multimedialne dzięki technologii BLUETOOTH® i licznym wejściom.

Wyraźny obraz dzięki HDR

Obsługa przejścia sygnału HDR (High Dynamic Range) pozwala na znaczną poprawę kontrastu i jasności oglądanego obrazu. Zwiększa się także liczba szczegółów w cieniach i światłach, co ożywia barwy i pozwala dostrzec jeszcze więcej szczegółów. Obsługiwane są także najnowsze standardy HDR, takie jak HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) czy Dolby Vision™.

HDR — model STR-590
HDR
Przejście sygnału HDR — model STR-DH590
SDR
Przekazywanie sygnału 4K — model STR-DH590
Stała jakość 4K 

Jakość 4K utrzymywana jest w całej ścieżce sygnału, od źródła po ekran. Funkcja przejścia sygnału 4K zapewnia przejście danych przez odbiornik bez najmniejszego pogorszenia jakości obrazu i jest zgodna z HDCP 2.2. 

Elastyczny dźwięk przestrzenny
Bluetooth® — model SRS-DH590
Sprawniejsze nawiązywanie łączności przez Bluetooth® 

Swój odbiornik możesz połączyć z modelem STR-DH590 przez Bluetooth®, aby odtwarzać swoje ulubione utwory, a dzięki funkcji Bluetooth® Standby możesz go z łatwością włączyć przy użyciu sparowanego z nim smartfonu lub tabletu.

Możliwość podłączenia dowolnego urządzenia 

Dane techniczne i charakterystyka

Rozszerzenie kina domowego o model STR-DH590 umożliwi uzyskanie większego i czystszego obrazu. 5.2-kanałowy amplituner ożywia filmy dzięki stosowaniu przejścia sygnału 4K HDR, technologii Dolby Vision i elastycznego dźwięku przestrzennego. Technologia BLUETOOTH® i wiele różnych wejść umożliwiają połączenie ze sobą wszystkich urządzeń.
  • 4 wejścia / 1 wyjście HDMI z przejściem sygnału 4K/60p (4:4:4); obsługa HDCP 2.2 i HDR

  • Elastyczny dźwięk przestrzenny: 5.1-kanałowy, prawdziwy przestrzenny dźwięk i 2.1-kanałowy wirtualny dźwięk przestrzenny

  • Łatwe nawiązywanie łączności przez BLUETOOTH®

  • Kompaktowa konstrukcja mieści się w szafkach RTV

  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy