Mężczyzna filmujący się przy użyciu monitora Vlog do smartfonu Xperia PRO-I
Monitor Vlog do smartfonu Xperia PRO-I z zewnętrznym mikrofonem i uchwytem do filmowania
Części składowe monitora Vlog, w tym monitor, metalowy uchwyt i przewód USB-C
Wyświetlacz monitora Vlog z pokazanym obrazem mężczyzny filmującego się w spektakularnej lokalizacji
Punkt mocowania typu 1/4-20 UNC z tyłu monitora Vlog
Metalowy uchwyt do monitora Vlog

Cechy

Mężczyzna filmujący się przy użyciu monitora Vlog do smartfonu Xperia PRO-I

Nagrywaj się w wyjątkowej jakości obrazu

Niezależnie od tego, czy nagrywasz vlogi lub filmy na YouTube, czy po prostu dzielisz się treściami ze znajomymi, przetwornik typu 1.0 w smartfonie Xperia PRO-I umożliwia Ci nagrywanie siebie w wyjątkowej jakości obrazu. A gdy do smartfonu Xperia PRO-I podłączysz monitor do vlogów, będziesz widzieć, co dokładnie nagrywasz, i stworzysz prawdziwie niezapomniane treści.

Odkryj smartfon Xperia PRO-I

Uchwyt do filmowania z obsługą Bluetooth trzymany w dłoni

Ułatwiamy prowadzenie wideobloga

Podczas nagrywania przy użyciu monitora do vlogowania i zgodnego smartfonu możesz podłączyć uchwyt fotograficzny Bluetooth GP-VPT2BT. Dzięki temu możesz rozpoczynać i zatrzymywać nagrywanie bez dotykania przycisków na smartfonie

Odkryj uchwyt fotograficzny GP-VPT2BT

Wyświetlacz monitora Vlog z pokazanym obrazem mężczyzny filmującego się w spektakularnej lokalizacji

Łatwy i intuicyjny interfejs użytkownika

Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi monitora do vlogowania możesz podczas nagrywania sprawdzać kompozycję, stan, czas oraz inne parametry. 

Części składowe monitora Vlog, w tym monitor, metalowy uchwyt i przewód USB-C

Łatwość konfiguracji

Wystarczy przyczepić metalowy uchwyt do zgodnego smartfonu i przymocować do uchwytu monitor do vlogowania za pomocą wbudowanego magnesu. Następnie należy połączyć obydwa urządzenia przewodem USB-C i można rozpocząć nagrywanie. Podłączony monitor do vlogowania pobiera zasilanie ze smartfonu, jednak jest również wyposażony w zewnętrzny port zasilania. Jeżeli więc zamierzasz nagrywać przez dłuższy czas, możesz zasilać oba urządzenia jednocześnie za pomocą przewodu USB-C do ładowania.

Podłączony do smartfonu monitor do vlogowania z uchwytem fotograficznym z obsługą Bluetooth i zewnętrznym mikrofonem

Twórz treści po swojemu

Monitor do vlogowania jest wyposażony w 3-stykowe gniazdo mikrofonowe 3,5 mm, umożliwiające podłączenie własnego zewnętrznego mikrofonu i nagrywanie jeszcze lepszego dźwięku. Wystarczy przymocować mikrofon do uchwytu do montażu w stopce akcesoriów u góry uchwytu. Dostępne są również punkty montażu typu 1/4–20 UNC — jeden na dole uchwytu, a drugi z tyłu monitora — umożliwiające podłączenie takich innych akcesoriów, jak statywy, uchwyty czy kijki do selfie.

Logo projektu Road to Zero

Ekologiczne opakowanie

Monitor do vlogowania jest dostarczany w opakowaniu pozbawionym plastiku, co stanowi wyraz zaangażowania firmy Sony w zmniejszanie wpływu naszych produktów i działań na środowisko.

Odkryj założenia projektu Road to Zero firmy Sony

Dane techniczne

Prosty w konfiguracji i intuicyjny w obsłudze monitor do vlogowania do smartfonu Xperia PRO-I ułatwia nagrywanie z wyjątkową jakością obrazu przy użyciu głównego aparatu smartfonu Xperia PRO-I. Do monitora można również podłączyć inny sprzęt, np. mikrofon zewnętrzny lub uchwyt fotograficzny Bluetooth, aby nagrywać zgodnie z własnymi preferencjami.
  • Prosty sposób na nagrywanie siebie za pomocą głównego aparatu smartfonu Xperia PRO-I

  • Prostota konfiguracji i użytkowania

  • Wbudowane gniazdo mikrofonowe, uchwyt na stopkę akcesoriów i punkty mocowania 1/4–20 UNC

  • Wyświetla stan nagrywania

  • Wytrzymały metalowy uchwyt

Dowiedz się więcej o funkcjach oszczędzających energię i naszym zaangażowaniu w środowisko związanym ze zrównoważonym rozwojem Odwiedź naszą witrynę „Eko”