Mężczyzna filmujący się przy użyciu monitora Vlog do smartfonu Xperia PRO-I
Monitor Vlog do smartfonu Xperia PRO-I z zewnętrznym mikrofonem i uchwytem do filmowania
Części składowe monitora Vlog, w tym monitor, metalowy uchwyt i przewód USB-C
Wyświetlacz monitora Vlog z pokazanym obrazem mężczyzny filmującego się w spektakularnej lokalizacji
Punkt mocowania typu 1/4-20 UNC z tyłu monitora Vlog
Metalowy uchwyt do monitora Vlog

Cechy

Mężczyzna filmujący się przy użyciu monitora Vlog do smartfonu Xperia PRO-I

Nagrywaj się w wyjątkowej jakości obrazu

Niezależnie od tego, czy nagrywasz vlogi lub filmy na YouTube, czy po prostu dzielisz się treściami ze znajomymi, główny aparat Twojego zgodnego smartfonu Xperia umożliwia Ci nagrywanie siebie w wyjątkowej jakości obrazu. A gdy do smartfonu podłączysz monitor do vlogowania, będziesz widzieć, co dokładnie nagrywasz i stworzysz prawdziwie niezapomniane treści.

Uchwyt do filmowania z obsługą Bluetooth trzymany w dłoni

Ułatwiamy prowadzenie wideobloga

Podczas nagrywania przy użyciu monitora do vlogowania i zgodnego smartfonu możesz podłączyć uchwyt fotograficzny Bluetooth GP-VPT2BT. Dzięki temu możesz rozpoczynać i zatrzymywać nagrywanie bez dotykania przycisków na smartfonie

Odkryj uchwyt fotograficzny GP-VPT2BT

Wyświetlacz monitora Vlog z pokazanym obrazem mężczyzny filmującego się w spektakularnej lokalizacji

Łatwy i intuicyjny interfejs użytkownika

Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi monitora do vlogowania możesz podczas nagrywania sprawdzać kompozycję, stan, czas oraz inne parametry. 

Części składowe monitora Vlog, w tym monitor, metalowy uchwyt i przewód USB-C

Łatwość konfiguracji

Wystarczy przyczepić metalowy uchwyt do zgodnego smartfonu i przymocować do uchwytu monitor do vlogowania za pomocą wbudowanego magnesu. Następnie należy połączyć obydwa urządzenia przewodem USB-C i można rozpocząć nagrywanie. Podłączony monitor do vlogowania pobiera zasilanie ze smartfonu, jednak jest również wyposażony w zewnętrzny port zasilania. Jeżeli więc zamierzasz nagrywać przez dłuższy czas, możesz zasilać oba urządzenia jednocześnie za pomocą przewodu USB-C do ładowania.

Podłączony do smartfonu monitor do vlogowania z uchwytem fotograficznym z obsługą Bluetooth i zewnętrznym mikrofonem

Twórz treści po swojemu

Monitor do vlogowania jest wyposażony w 3-stykowe gniazdo mikrofonowe 3,5 mm umożliwiające podłączenie własnego zewnętrznego mikrofonu i nagrywanie dźwięku jeszcze lepszej jakości. Wystarczy zamocować mikrofon w stopce akcesoriów u góry uchwytu. Dostępne są również punkty montażu typu 1/4–20 UNC — jeden na dole uchwytu, a drugi z tyłu monitora — umożliwiające podłączenie innych akcesoriów, takich jak statywy, uchwyty czy kijki do selfie.

Logo projektu Road to Zero

Ekologiczne opakowanie

Monitor do vlogowania jest dostarczany w opakowaniu pozbawionym plastiku, co stanowi wyraz zaangażowania firmy Sony w zmniejszanie wpływu naszych produktów i działań na środowisko.

Odkryj założenia projektu Road to Zero firmy Sony

Dane techniczne

Prosty w konfiguracji i intuicyjny w obsłudze monitor do vlogowania ułatwia nagrywanie z wyjątkową jakością obrazu przy użyciu głównego aparatu zgodnego smartfonu Xperia. Do monitora można też podłączyć inny sprzęt, np. mikrofon zewnętrzny lub uchwyt fotograficzny Bluetooth, aby nagrywać zgodnie z własnymi preferencjami.
  • Prosty sposób na nagrywanie siebie za pomocą głównego aparatu zgodnego smartfonu Xperia

  • Prostota konfiguracji i użytkowania

  • Wbudowane gniazdo mikrofonowe, uchwyt na stopkę akcesoriów i punkty mocowania 1/4–20 UNC

  • Wyświetla stan nagrywania

  • Wytrzymały metalowy uchwyt

Dowiedz się więcej o funkcjach oszczędzających energię i naszym zaangażowaniu w środowisko związanym ze zrównoważonym rozwojem Odwiedź naszą witrynę „Eko”