Akcesoria mobilne

Ładuj urządzenia szybko i bezpiecznie dzięki rozwiązaniom firmy Sony. Od adapterów USB PD o dużej mocy po proste ładowarki bezprzewodowe – znajdziemy idealną opcję dla każdego urządzenia.

Elastyczne ładowanie w dowolnym miejscu

Elastyczne ładowanie w dowolnym miejscu

Ładowarki Sony szybko naładują Twoje urządzenia w domu, hotelu lub samochodzie. Mają wiele portów i interfejsów, dzięki czemu pasują je do każdego urządzenia, w tym smartfonów, aparatów fotograficznych, tabletów, słuchawek i innych urządzeń USB. Niektóre ładowarki są zgodne ze złączem USB PD, które umożliwia ładowanie wszystkich ww. urządzeń oraz laptopów.

Gama przewodów USB

Przewody dopasowane do każdego urządzenia. Wybierz odpowiadającą Ci długość, typ złącza, kolor i materiał. W ofercie Sony znajdziesz zarówno bardzo długie, jak i krótkie przewody, idealnie nadające się do ładowania urządzeń iPhone® i iPad®. Laptopy, urządzenia z Androidem itp. można zasilać kablami USB o różnych długościach, od bardzo krótkich do bardzo długich.

Przewody USB
Proste ładowanie bezprzewodowe

Proste ładowanie bezprzewodowe

Dzięki technologii Qi ładowanie bezprzewodowe jest łatwiejsze i bardziej bezpieczne. Teraz możesz ładować telefony iPhone, Samsung Galaxy®, Sony Xperia™ i inne urządzenia obsługujące Qi, kładąc je na podstawce ładującej – bez użycia kabli.

Technologia USB PD

Szybkie i bezpieczne zasilanie.

szybsze ładowanie

Potencjalnie 13x większa prędkość ładowania. Moc do 100 W.

Ładowarka USB PD o mocy 100 W jest nawet 13 razy bardziej wydajna niż zwykła ładowarka 7,5 W. Korzystaj z tej samej ładowarki do telefonu, tabletu lub laptopa i ładuj je szybciej niż kiedykolwiek.

(1): Ładowarka USB PD (100 W) i (2) konwencjonalna ładowarka (7,5 W)

Szybkie ładowanie urządzeń

Szybkie ładowanie większej liczby urządzeń

Bez względu na to, czy musisz naładować MacBooka® do pracy, czy Nintendo Switch™ do gry, dzięki technologii USB PD firmy Sony zrobisz to błyskawicznie i szybciej przystąpisz do działania. Zgodność wstecz z urządzeniami USB-C zapewnia zasilanie zawsze, gdy jest potrzebne. USB PD to jedyna ładowarka, której potrzebujesz.

Bezpieczniejsze ładowanie przez USB w wyższych limitach

Bezpieczne ładowanie przez USB w wyższych limitach

Wysoka moc wyjściowa USB PD stwarza ryzyko poparzeń lub uszkodzenia części, ale nie w przypadku produktów Sony. Monitor temperatury wykrywa nietypowe warunki i zapewnia bezpieczne ładowanie, sprawdzając zasilanie i komunikację USB.

Gwarancja bezpieczeństwa 

zabezpieczenie przed przeciążeniem

Konstrukcja odporna na ciepło zapewnia bezpieczne ładowanie

Energooszczędne obwody minimalizują wytwarzanie ciepła poprzez optymalne przełączanie i użyte części. Układ PCB i konstrukcja obudowy również pomagają zapobiegać wzrostowi temperatury.

Inteligentny kontroler mocy

Technologia ta zapobiega pożarom, zadymieniu oraz eksplozjom urządzeń. Ochrona przed przegrzaniem monitoruje temperaturę i natychmiast zatrzymuje ładowanie, gdy wymagany jest prąd o niestandardowych parametrach. Ładowanie zostaje przerwane również w chwili wykrycia zwarcia.

regulacja temperatury
ładowanie-bezprzewodowe

Inteligentne ładowanie bezprzewodowe

Technologia Qi to nie tylko bezprzewodowe ładowanie – dzięki FOD (Foreign Object Detection) urządzenie rozpoznaje obiekt na podstawce. Jeśli wykryje metalowe przedmioty (np. monety lub klucze), czujnik temperatury przerwie ładowanie. To rozwiązanie zapobiega przegrzaniu, chroniąc podkładkę i urządzenie.