Oprogramowanie i aplikacje

Łatwo przekształcisz swoje przygody w zapadające w pamięć filmy. Wykorzystaj w pełni swoją kamerę Action Cam dzięki oprogramowaniu na komputery, aplikacjom mobilnym oraz wsparciu przy edycji filmów.

Program Action Cam Movie Creator:

Za pomocą tego darmowego oprogramowania do edycji wideo nadasz filmom ostateczne szlify. Możesz przyspieszać lub zwalniać obraz, nakładać na niego dane GPS, łączyć nagrania na jednym ekranie i korzystać z wielu innych efektów.

Kino akcji w zasięgu Twojej ręki

Jeśli potrzebujesz pomocy w korzystaniu z programu Action Cam Movie Creator, odwiedź tę witrynę, aby zobaczyć pomocny film. Z łatwością nakręcisz zachwycające filmy.

Aplikacja Action Cam

Intuicyjna aplikacja mobilna pozwoli Ci wykazać się zawsze i wszędzie dzięki prostej edycji wideo z animacją poklatkową, zwalnianiu i przyspieszaniu nagrania oraz bezprzewodowemu przesyłaniu plików filmów.

Łatwe przetwarzania i natychmiastowe udostępnianie

Przesyłaj filmy pełne akcji. Dodatkowe efekty zwiększą emocje. Dramaturgia w zwolnionym tempie, komizm w przyspieszeniu. Na koniec dodaj podkład muzyczny... i udostępniaj!

Aplikacja PlayMemories Mobile™

Możesz nagrywać, oglądając obraz na ekranie smartfona lub tabletu. Aplikacja PlayMemories Mobile* pozwoli Ci przejąć pełną kontrolę nad funkcjami kamery Action Cam.

Magazyn Action Cam

Dowiedz się o stylu życia, produktach, akcesoriach, poradach i filmach dotyczących kamery Action Cam. Pobierz magazyn Action Cam ze sklepu Google Play (smartfony z systemem Android) lub sklepu App Store (telefony iPhone).