Magazyn Action Cam firmy Sony

Nie wiesz, jakich akcesoriów i ustawień użyć w danym nagraniu wykonanym za pomocą kamery Action Cam? W takim razie pobierz aplikację Magazyn Action Cam.

Zawsze aktualna i dostępna na urządzeniach przenośnych

Bycie na bieżąco z aplikacjami, wskazówkami, produktami i akcesoriami związanymi z filmowaniem jest teraz łatwe. Najnowsze edycje magazynu Action Cam są automatycznie aktualizowane na urządzeniach przenośnych i zawsze dostępne na półce aplikacji.

Magazyn Action Cam

Przeczytaj przed użyciem aplikacji.

Pobieranie

Najnowsze wydanie

Poradnik dot. wykorzystania kamer Action Cam

FDR-X3000 / HDR-AS300 / HDR-AS50

Poradnik dot. wykorzystania kamer Action Cam zawiera najnowsze informacje o kamerach i akcesoriach przeznaczonych do różnych form aktywności, a także filmy i interaktywne materiały.

Rower górski

Film nakręcony z własnej perspektywy w 100% kamerą Action Cam to murowany hit. Solidna i niezawodna kamera Action Cam zapewnia odpowiednią wydajność potrzebną do uchwycenia doskonałych obrazów na drodze. Wydanie dotyczące rowerów górskich pokazuje oryginalne sposoby wykorzystania kamery Action Cam, które ciężko sobie wyobrazić.

Narciarstwo i snowboard

Narciarsko–snowboardowe wydanie magazynu Action Cam zawiera filmy i zdjęcia przejazdów, a także przedstawia szeroką gamę przydatnych akcesoriów, funkcji i wskazówek związanych z nagrywaniem za pomocą kamery Action Cam.