Akcja!

To Ty rządzisz swoimi filmami. Zaawansowana kamera Action Cam firmy Sony zmieni nagranie z jazdy na rowerze w spektakularny film akcji, w którym Ty będziesz jednocześnie gwiazdą i reżyserem.

Niezwykle realistyczne nagrania rowerowe

Pokaż innym, jak jeździć na rowerze. Spektakularne szlaki, dynamiczne rampy, emocjonujące skoki i akrobacje. Akcesoria Action Cam pozwolą Ci bezpiecznie zamontować kamerę, stabilnie nagrywać z wielu kamer, zdalnie sterować oraz wiele innych, dzięki czemu nagrasz film z własnej perspektywy. Uchwyć każdy ruch w realistycznej jakości 4K firmy Sony, obrazach HD oraz dźwięku stereo.

Missing Video data!

Zaawansowana technologia to niesamowite nagrania

Dzięki kamerze Action Cam oraz akcesoriom przekształcisz nagranie z jazdy na rowerze w zachwycający film. Pilot z funkcją podglądu na żywo nie angażuje rąk, dzięki czemu możesz skupić się na jeździe. Za pomocą pilota możesz sterować nagrywaniem, sprawdzać kąty i sterować nawet pięcioma kamerami na raz. Funkcja GPS pozwoli Ci śledzić trasę i prędkość. Z kolei stabilizacja obrazu przemieni ostrą jazdę w miłe dla oka nagranie.

Prosty sprzęt do świetnych nagrań

Opcjonalny sprzęt do mocowania pozwoli nagrać niesamowite ujęcia, które wzbogacą Twoje filmy. Załóż Action Cam na głowę jak kamerę na kask, aby uzyskać niesamowitą perspektywę i nagrać trasę bez przeszkód. Zamocuj kamerę na uchwycie do montażu na rurkach lub na kierownicy roweru, aby urozmaicić nagrania, lub użyj uchwytu przegubowego, aby precyzyjnie regulować kąt.

Prosty sprzęt do świetnych nagrań