Zasilacz sieciowy USB z 4 portami: obrazy
Zasilacz sieciowy USB z 4 portami: obrazy

Cechy

Jednoczesne ładowanie czterech urządzeń

Dzięki czterem portom USB, które umożliwiają ładowanie czterech urządzeń w tym samym czasie, zasilacz sieciowy USB eliminuje problem z brakiem wolnych gniazdek elektrycznych w domu i pozwala naładować wszystkie urządzenia przenośne w tym samym czasie podczas podróży.

Moc wyjściowa 6,0 A zapewnia szybkie ładowanie 

Jeden z portów ma moc wyjściową 2,4 A – jest 5 razy szybszy niż tradycyjny zasilacz sieciowy, dzięki czemu umożliwia szybkie ładowanie większych urządzeń, takich jak tablety. Pozostałe trzy porty umożliwiają nawet trzykrotnie szybsze ładowanie w porównaniu z tradycyjnymi zasilaczami sieciowymi.

Bezpieczne ładowanie dzięki technologii Sony

Nasze zasilacze sieciowe mają konstrukcję odporną na ciepło i wyjątkową technologią z inteligentnym kontrolerem mocy, dzięki czemu gwarantują bezpieczne i niezawodne działanie podczas wielokrotnego używania.

Duża wytrzymałość

Wysokiej jakości materiały gwarantują wytrzymałość, a także bezpieczne i niezawodne działanie. W ramach testów urządzenie podłączono do ponad 5000 kabli USB i 3000 gniazdek elektrycznych.

Ogólnoświatowy zakres napięć 100˜–240 V

Idealne rozwiązanie w przypadku podróży — zakres napięcia 100˜–240 V umożliwia ładowanie urządzeń w każdym miejscu.

Zgodność z urządzeniami USB

Możesz ładować smartfony, a także tablety, aparaty fotograficzne i inne urządzenia USB.

Dane techniczne
Zasilacz sieciowy USB z czterema portami USB typu A pozwala szybko i skutecznie ładować ładowarki przenośne, tablety, smartfony i inne urządzenia.
  • Polecany do użytku z ładowarkami przenośnymi USB typu A

  • Szybkie ładowanie prądem 6 A przy napięciu 5 V (łącznie)

  • Cztery porty USB typu A umożliwiają ładowanie czterech urządzeń USB jednocześnie

  • Przewód zasilający 1 m (40 cali) lub 50 cm (20 cali)

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku