Od zera do nieskończoności

Legendarna jakość w minimalistycznej formie oraz pomysłowe rozwiązania.
Nieustanne wyzwanie polegające na wykorzystaniu nieograniczonych możliwości wyobraźni oraz przekształceniu jej w obraz zaczyna się od zera.
Spójrz na świat w nowy sposób. Potrzebne będą wyłącznie dłonie.
Nic nie stanie na przeszkodzie w realizacji tej wizji.

Nieskończone możliwości tworzenia obrazów 

Przyszłość aparatów to połączenie nieograniczonych możliwości twórczego wyrazu i minimalistycznej formy. Fotografuj swobodnie. Uzyskuj pożądane rezultaty.
Aparat RX0 może stać się elementem kompleksowego systemu, który zapewnia nieskończone możliwości tworzenia obrazów.

Wejdź w wymiar, w którym można dowolnie kreować klimat, czas i wszystkie pozostałe elementy ujęcia z unikalnej perspektywy. Odkryj zupełnie nowe możliwości fotografowania i nie martw się o warunki.

Kluczowa technologia stosowana do osiągnięcia nieograniczonego potencjału obrazowania

Zaskakująco kompaktowy aparat RX0 stanowi połączenie najnowocześniejszego obiektywu, przetwornika obrazu oraz procesora obrazu.
Najwyższa jakość w każdych warunkach. Maksymalna wydajność i elastyczność przy minimalnym wysiłku.
Zaawansowane możliwości, które zapewniają wyjątkowe ujęcia.

Doskonałe wykonanie z dokładnością co do 0,1 mm

Pobudź swoją wyobraźnię i odkryj świeżą perspektywę.
Dzięki wewnętrznym mechanizmom zaprojektowanym z dokładnością co do 0,1 mm aparat RX0 o bardzo małych wymiarach oferuje zaawansowane możliwości, dzięki którym może być wykorzystywany w dowolnym środowisku, oddzielnie lub w ramach systemów składających się z wielu aparatów.

Większe możliwości fotografowania dzięki sztywnej konstrukcji

Wysoka sztywność wyjątkowej obudowy z duraluminium zwiększa niezawodność aparatu RX0, zwłaszcza w trudnych warunkach. Aparat wielokrotnie przeszedł rygorystyczne testy, które potwierdziły jego wysoką wydajność i niezawodność, zwłaszcza w przypadku fotografowania pejzaży, morza i nieba. Dzięki niemu dowiesz się, czym jest wolność.

Proste systemy o większych możliwościach

Minimalistyczna obudowa umożliwia wykorzystanie aparatu RX0 oddzielnie lub w ramach zintegrowanego systemu wraz z akcesoriami, a nawet kolejnymi aparatami. Niezależnie od tego, w jaki sposób chcesz korzystać z aparatu, zapewnia on maksymalną elastyczność pozwalającą na wykonywanie idealnych zdjęć.