Bliżej wykonawców

Poznaj koncepcję 360 Reality Audio. Ten niesamowity przełom w tworzeniu i reprodukcji muzyki jeszcze bardziej zbliża wykonawców i odbiorców. Muzyka nigdy nie brzmiała tak realistycznie.

Pełniejsze doznania muzyczne

Koncepcja 360 Reality Audio

Tradycyjny tryb stereo

Tradycyjny tryb stereo

W tradycyjnym trybie stereo liczba i położenie głośników są stałe.

360 Reality Audio

360 Reality Audio

Dźwięk przestrzenny dobiegający ze wszystkich kierunków dzięki utworzeniu wirtualnych głośników

Wykonawcy i treści

Bliżej wykonawców i twórców

Zobacz reakcję wykonawcy podczas pierwszego kontaktu z koncepcją 360 Reality Audio i przekonaj się, jak może ona zmienić sposób słuchania muzyki.

MAX

(Sony Music Entertainment)

MAX, urodzony w Nowym Jorku wykonawca muzyki pop i soul, aktor i tancerz znany z mocnego, zwracającego uwagę tenorowego głosu w uznanym przez RIAA za platynowy singlu „Lights Down Low” z udziałem gnasha i nowym hitowym singlu „Still New York” z udziałem Joeya Bada$$a. 

Technologia

Technologia dźwięku do obsługi 360 Reality Audio

Magiczna jakość dźwięku ma swoje źródło w technologii.

Tradycyjny dźwięk oparty na kanałach

Tradycyjny dźwięk oparty na kanałach

W przypadku tradycyjnego dźwięku stereo lub 5.1-kanałowego dźwięku przestrzennego instrumenty można rozmieścić tylko zgodnie ze stałym układem głośników i tylko w płaszczyźnie poziomej.

Technologia dźwięku przestrzennego

Technologia dźwięku przestrzennego

Dzięki niej instrumenty są niezależnymi „obiektami”, które można rozmieszczać w dowolnych punktach przestrzeni 360 stopni. Za pomocą kilku wirtualnych lub rzeczywistych głośników odbiorca słyszy dźwięk dochodzący z przodu i tyłu oraz z góry i dołu.

Technologia rewolucjonizująca odsłuch przez słuchawki

Nowy wymiar dźwięku w słuchawkach

Tradycyjne odtwarzanie dźwięku przez słuchawki

Tradycyjne odtwarzanie dźwięku przez słuchawki

W przypadku tradycyjnego odtwarzania dźwięku przez słuchawki odbiorca ma wrażenie, że muzyka dociera z określonego punktu. Uniemożliwia to wierne odwzorowywanie kierunku dźwięku i przestrzeni akustycznej utworu.

Technologia zmieniająca dźwięk w słuchawkach

Technologia zmieniająca dźwięk w słuchawkach

Ta technologia zapewnia naturalny dźwięk w słuchawkach. Jest efektem akustycznych i fizjologicznych badań nad odsłuchem i lokalizowaniem dźwięku. Cyfrowe przetwarzanie Sony umożliwia swobodne umieszczanie źródła dźwięku i zmianę odległości od niego.