Czterokrotnie więcej szczegółów w porównaniu z Full HD

4K Ultra HD wyświetla głębię i wyrazistość obrazu dotąd niewidzianą na ekranie telewizora. Czterokrotnie więcej szczegółów niż w jakości Full HD — czyli rozdzielczość rzędu 8 milionów pikseli — oznacza, że wyświetlany obraz wydaje się być rzeczywisty

Twój świat — od dziś w 4K

Włącz telewizor 4K Ultra HD i zobacz różnicę. Od nagrań w Internecie po filmy na płytach Blu-ray Disc™, technologia 4K X-Reality PRO udoskonala każdy obraz wyświetlany na ekranie. Wszystkie szczegóły przeniesione są ponad jakość Full HD i zbliżone do rozdzielczości 4K. Zobacz wszystkie telewizory 4K

Wyższy poziom rozrywki

Piękno tkwi w szczegółach. Spójrz na nasz telewizor X9 4K Ultra HD. Każdy jego element został precyzyjnie przemyślany — od wyświetlanych kolorów po reprodukowany dźwięk. Wszystko w technologii 4K zostało stworzone z myślą o rozrywce na wyższym poziomie.

Żywe kolory na wyświetlaczu Triluminos

Zobacz najszersze spektrum kolorów, niewidzianych dotąd na ekranie telewizora. Nawet tak trudne w reprodukcji czerwienie, zielenie i błękity oraz ich odcienie są zupełnie takie jak w rzeczywistości.

Usłyszysz więcej dzięki głośnikom Magnetic Fluid

Wykorzystując technologię opracowaną w ramach programu kosmicznego NASA, smukłe głośniki Magnetic Fluid gwarantują uzyskanie wyraźnego, mocnego brzmienia. Od szeptanych dialogów po eksplozje, każdy dźwięk reprodukowany jest w czysty, naturalny sposób.

Lider w rewolucji 4K

Rozdzielczość 4K, identyczna jak w kinie, charakteryzuje się czterokrotnie większą szczegółowością w porównaniu z dzisiejszą jakością High Definition 1080. Firma Sony jest liderem rynku telewizorów, projektorów, kamer wideo i innych produktów z funkcjonalnością 4K.

Znajdź najbliższy sklep z produktami 4K

Zobaczy na własne oczy Telewizor 4K Ultra HD. Pamiętasz swoją pierwszą wizytę w kinie? To doświadczenie będzie jeszcze lepsze. Przekonaj się na osobiście w najbliższym sklepie.

Dowiedz się więcej o produktach 4K

Doświadcz niepowtarzalnych wrażeń, jakie gwarantuje technologia 4K. Dowiedz się więcej o nowych telewizorach X9 Ultra HD.

4K

  • Zniewalająca szczegółowość, 4 razy większa niż w formacie Full HD
  • Czysty dźwięk z głośników z cieczą magnetoreologiczną
  • Zobacz naturalne kolory i odcienie na ekranie Triluminos Display

The Amazing Spider-Man™© 2012 Columbia Pictures Industries, Inc. All Rights Reserved. Marvel, and the names and distinctive likenesses of Spider-Man and all other Marvel characters: ™ and © 2013 Marvel Entertainment, LLC & its subsidiaries. All Rights Reserved.

 
Zmienić kraj/język/sklep? Zamknij

Pamiętaj, że zawartość koszyka zostanie
usunięta, jeśli zmienisz język, kraj lub sklep.