4K Ultra HD.

 

Pamiętasz pierwszy raz, gdy zobaczyłeś obraz jakości High Definition? To było niezwykłe, prawda? Ale to nic w porównaniu z rozdzielczością 4K Ultra HD.

Zanurz się w telewizji 4K Ultra HD

Seria X9 — gigantyczny skok w jakości obrazu

Zanurz się w świecie pełnym realistycznych szczegółów i prawdziwych kolorów. Telewizor 4K Ultra HD serii X9 ulepsza oglądane materiały i sprawia, że obraz staje się bardziej realistyczny za sprawą ponad 8 milionów pikseli (rozdzielczości 3840 x 2160) — to czterokrotnie więcej w porównaniu z jakością Full HD. Przyjrzyj się dobrze, obraz jest tak płynny, że trudno jest dostrzec indywidualne piksele.

Poznaj telewizor 4K Ultra HD serii X9

Ulepszanie filmów, wideo z sieci i innych do jakości 4K TV

Ulepsz każdy szczegół, żadnego nie przegap

Włącz swój telewizor i zobacz różnicę. Niezależnie od tego, czy oglądasz film na Blu-ray, wideo z sieci czy po prostu ulubiony program telewizyjny, funkcja 4K X-Reality PRO ulepsza obraz do jakości zbliżonej do 4K. Cokolwiek oglądasz, inteligentna technologia obrazu analizuje i udoskonala obrazy, wyostrzając szczegóły i wzbogacając kolory, sprawiając, by każda klatka wykraczała poza rozdzielczość Full HD.

Odkryj funkcję ulepszania obrazu do 4K w serii X9

Kolory, jakich dotąd nie widziałeś na ekranie

Unikalna dla Sony technologia Triluminos wyświetla szersze spektrum kolorów o zwiększonym poczuciu głębi. Kolory są tak realistyczne, że wydaje się, że można ich dotknąć. Zobacz każdy żywy odcień na ekranie 4K Ultra HD o rozdzielczości 8 milionów pikseli. Odkryj trudne w reprodukcji szmaragdowe zielenie i błękity oceanu. Tonacje skóry również wydają się bardziej naturalne; różnicę widać w uśmiechniętych twarzach.

Zobacz kolory uzyskiwane dzięki technologii Triluminos w serii X9

Zobacz bogate, naturalne kolory na ekranie telewizora 4K Ultra HD

Czysty, niczym niezakłócony dźwięk, towarzyszący obrazom jakości 4K Ultra HD

Usłysz więcej, poczuj więcej

Początkowo opracowane w ramach programu kosmicznego NASA, a teraz unikalne dla Sony, smukłe głośniki Magnetic Fluid znajdujące się wewnątrz telewizora gwarantują czyste, wyraźne brzmienie. Głośniki zostały zaprojektowane tak, by redukować zakłócenia podczas głośnego lub cichego odsłuchu, więc niezależnie od tego, czy aktorzy szepczą swoje dialogi, czy coś w ich pobliżu wybucha, uzyskasz dźwięk, który przyprawi Cię o gęsią skórkę.

Odkryj głośniki Magnetic Fluid w serii X9

Pełna łączność dzięki telewizorowi 4K Ultra HD

Pełna łączność

Twój telewizor ma więcej funkcji niż tylko te, które widoczne są pierwszy rzut oka. Przytknij smartfon z NFC do dołączonego pilota z funkcją one-touch, by przenieść* treści z wyświetlacza telefonu na ekran telewizora 4K. Wbudowane Wi-Fi pozwala na surfowanie w sieci z wygodnego fotela w salonie. Sprawdź, co nowego pojawia się w Sony Entertainment Network, od filmów na żądanie, przez muzykę i programy telewizyjne — wszystko to czeka na Ciebie w Twoim telewizorze.

Poznaj Sony Entertainment Network

Od obiektywów do salonu

Jesteśmy dumnym liderem rewolucji 4K, która zmienia sposoby nagrywania, edycji i wyświetlania filmów na całym świecie. Obecnie powstają pierwsze wysoko-budżetowe produkcje hollywoodzkie, tworzone za pomocą naszych przełomowych kamer F65 CineAlta 4K, które uzmysławiają filmowcom możliwości technologii 4K.

Zainstalowaliśmy również cyfrowe projektory 4K w ponad 15000 kin na całym świecie, zapewniając szerokiej widowni dostęp do wielkoekranowej rozrywki, pełnej niezwykłych szczegółów i jakości. Nasze produkty 4K z gamy kin domowych, od wzmacniaczy po zestawy kina domowego 4K i odtwarzacze Blu-ray Disc™ 4K gwarantują uzyskanie pełnych możliwości jakości 4K w Twoim salonie/

Firma Sony jest w samym centrum rewolucji 4K

Wybierz własny sprzęt 4K

 

Skyfall © 2012 Danjaq, LLC, United Artists Corporation, Columbia Pictures Industries, Inc. Skyfall, logo broni 007 i powiązane z Jamesem Bondem znaki handlowe © 1962-2012 Danjaq, LLC oraz United Artists Corporation. Skyfall, logo broni 007 oraz powiązane z Jamesem Bondem znaki handlowe należą do Danjaq, LLC. Wszystkie prawe zastrzeżone.


*Jakość materiału wideo może być obniżona ze względu na zakłócenia pochodzące ze środowiska.

 
Zmienić kraj/język/sklep? Zamknij

Pamiętaj, że zawartość koszyka zostanie
usunięta, jeśli zmienisz język, kraj lub sklep.