Skip to Content

Usłysz to, co ważne

Typowe dla Sony połączenie pomysłowości z wysoką jakością projektu i wykonania owocuje najlepszymi rozwiązaniami, których oczekują nasi klienci.

Nowe, atrakcyjne produkty

Poruszająca wyrazistość

Muzyka, jakiej chcesz słuchać

Jak Sony tworzy dźwięk o poruszającej jakości? Poprzez konstruowanie światowej klasy urządzeń, doświadczenie w studyjnym tworzeniu muzyki i filmów oraz udoskonalającej wszystko cyfrowej precyzji. Sony wydobywa z muzyki to, co w niej najlepsze.

Partie wokalne, które wciągają

Partie wokalne, które wciągają

Partie wokalne to serce muzyki. W związku z tym firma Sony opracowała szereg technologii, gwarantujących dźwięk bliski rzeczywistości.

Poczuj basy w kościach

Poczuj basy w kościach

Zarówno w filmach, jak i muzyce mocne niskie tony to kolejny kluczowy element dźwięku. Inżynieria firmy Sony ma na celu odtwarzanie silnych basów, które poruszają.

Usłysz wszystko. Poczuj więcej.

Technologia High-Resolution Audio: najbliższa muzyce na żywo

Od źródła dźwięku po głośnik — firma Sony zjednoczyła całą gamę technologii, by zapewnić najwyższą jakość dźwięku. W przypadku plików High-Resolution Audio wzmacniacz cyfrowy i wyspecjalizowane głośniki wysokotonowe odtwarzają wszystkie drobne elementy, dzięki czemu możesz usłyszeć każdy dźwięk tak, jak chciał tego artysta. W przypadku plików MP3 oprogramowanie do przetwarzania cyfrowego podnosi jakość skompresowanej muzyki, przywracając utracone barwy.

  • W drodze
  • PC Audio
  • Strona główna

Wiedza o lepszym dźwięku

Ewolucja głośników

Ewolucja głośników

Ciecz magnetoreologiczną wynaleziono w NASA, ale Sony jako pierwsza zastosowała ją w domowym audio. Usunięcie amortyzatora drgań pozwoliło na zmniejszenie odstępu między cewką a membraną.

Spersonalizowane słuchanie

Spersonalizowane słuchanie

Technologia ClearAudio+ optymalizuje odtwarzanie muzyki na różnych urządzeniach. Zapewnia idealne brzmienie niezależnie od tego, czy używasz telefonu Xperia™, odtwarzacza Walkman®, czy komputera VAIO.

Optymalne wzmocnienie

Optymalne wzmocnienie

Najnowszy wzmacniacz cyfrowy S-Master HX redukuje zniekształcenia i szumy we wszystkich zakresach częstotliwości — od głębokich tonów niskich po delikatne tony wysokie, gwarantując maksymalną czystość dźwięku.

Słuchaj tak, jak chcesz.

Słuchanie za jednym dotknięciem, płynne odtwarzanie

Sparuj smartfony, tablety, odtwarzacze mp3, zestawy stereo, laptopy i inne urządzenia przez NFC oraz Bluetooth®, aby bez przerwy słuchać muzyki w domu, w pracy i w drodze. Duża biblioteka online i obsługa wielu kodeków dają nieograniczone możliwości.

Poznaj różne sposoby słuchania razem z firmą Sony

Jedno dotknięcie: łatwa transmisja strumieniowa

Jedno dotknięcie: łatwa transmisja strumieniowa

Dzięki technologiom NFC i Bluetooth firma Sony odsyła łączność przewodową w niepamięć. Technologia Bluetooth wymaga wykonania kilku prostych działań. W przypadku NFC można sparować dwa zgodne urządzenia jednym dotknięciem.

Świat muzyki za jednym kliknięciem

Świat muzyki za jednym kliknięciem

Music Unlimited umożliwia transmisję strumieniową ponad 15 milionów utworów do dowolnego podłączonego do sieci urządzenia firmy Sony — tabletu, konsoli PSP, telefonu, telewizora, laptopa — a tym samym natychmiastowy dostęp do wielu godzin muzyki.

Bezproblemowa łączność

Bezproblemowa łączność

Czy to urządzenie Sony współpracuje z różnymi platformami? A czy to urządzenie obsługuje Twój ulubiony format audio? Odpowiedź brzmi „tak”, ponieważ rozwiązania Sony zawsze oznaczają łatwiejsze słuchanie muzyki.

Inżynieria, rzemiosło i pasja

Pierwsze japońskie radio tranzystorowe w latach 50. Pierwszy przenośny odtwarzacz muzyczny Walkman. Pierwszy na świecie odtwarzacz CD. Doskonałe słuchawki i głośniki. Przez całą swoją historię firma Sony zmienia nasze życie za pomocą dźwięku.

  • Tworzenie SS-ARTworzenie SS-AR1
  • Tworzenie Sony MusicTworzenie Sony Music
Poznaj historię Walkmana

1979: premiera Walkmana, muzyka staje się mobilna

W czasach, gdy większość osób słuchała nagrań w domu, możliwość słuchania muzyki w drodze była czymś rewolucyjnym. Na całym świecie sprzedano ponad 180 milionów urządzeń Walkman.

Dziedzictwo projektów

Cała gama produktów audio firmy Sony charakteryzuje się dokładnością rzemiosła, materiałów i szczegółów. W przypadku Sony zawsze możesz liczyć na doskonałą jakość dźwięku i atrakcyjny wygląd.

DLA UŻYTKOWNIKÓW